<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Більше ніякої паперової тяганини між автошколами та сервісними центрами МВС

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Mar 11, 2020 08:00 PM

Диджиталізація в Україні триває. Цифрові інструменти впроваджуються практично в усіх сферах і галузях. Не обійшла вона стороною і автомобілістів, що не може не радувати. Впровадження цифрових технологій та електронного обміну інформацією значно спростило деякі процеси і позбавило паперової тяганини.

Так, завдяки впровадженню електронного формату співпраці між автошколами та сервісними центрами МВС, тепер не потрібно надавати паперове свідоцтво про закінчення автошколи, коли звертаєшся в СЦ для складання іспитів. Тепер фахівці сервісних центрів отримують цю інформацію за допомогою спеціальної бази, яка дає змогу оптимізувати роботу з автошколами і спростити процес отримання водійського посвідчення.

Как обменять старое водительское удостоверение на новое
Читайте также 19 Июл 2016, 18:00
Как обменять старое водительское удостоверение на новое

Крім того, тепер сервісні центри МВС зможуть приймати документи про професійно-технічну освіту державного зразка для підтвердження того, що водій пройшов підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації. Для того ж, щоб відкрити нижчу категорію, буде достатньо свідоцтва, внесеного автошколою в електронному форматі в ЄДР МВС. Також зміни зачепили і випускників профтехучилищ за професією водій. Тепер вони допускаються до складання іспиту в сервісному центрі МВС без проходження додаткових курсів.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...