Fisker EMotion – новий конкурент Тесли з запасом ходу 640 км

Алексей Черняк-Самойленко
Алексей Черняк-Самойленко
Nov 1 01:29 PM
1

Перші зображення Fisker EMotion Генрік Фіскер розмістив на своїй сторінці в Twitter. За словами Генріка, новий електромобіль зможе не просто стати конкурентом Tesla, а й показати кращі характеристики.

Fisker EMotion – новый конкурент Теслы с запасом хода 640 км

Як стверджують у Fisker Inc., новинка здатна проїжджати без підзарядки до 640 км розвивати максимальну швидкість 260 км/год. Секрет великої дальності ходу полягає у використанні нанопроточних батарей з графена, які поки що не використовуються на серійних електромобілях. EMotion може стати першим з них. Крім вищезазначених характеристик, компанія має намір оснащувати електрокар системою автономного керування, як у лідера в класі Tesla Model S.

Fisker EMotion – новый конкурент Теслы с запасом хода 640 км

Публічну презентацію електромобіля EMotion заплановано на 2017 рік, а старт продажів електрокара – на першу половину 2018 року. За попередніми даними, Fisker EMotion отримає дверцята типу «крила метелика» і матиме нову розважальну систему, яка не дасть пасажирам нудьгувати в дорозі.

Нагадаємо, дизайнер Генрік Фіскер є творцем Aston Martin DB9 і BMW Z8. Спочатку компанія називалася Fisker Automotive і стала відомою світу завдяки моделі Fisker Karma.

fisker_karma

Незважаючи на ефектну зовнішність, попит на автомобіль виявився доволі низьким, через що компанія зазнала великих збитків, і в 2014 році була продана китайському постачальнику автозапчастин Wanxiang Group. Новий власник перейменував її в Karma Automotive, тоді як Генрік створив дві нові компанії Fisker Inc. (виробник електромобілів) і Fisker Nanotech (розробник батарей).

Алексей Черняк-Самойленко
Автор
Алексей Черняк-Самойленко
Редактор
Завантаження...