<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

У Детройті показали, яким буде новий кросовер Audi Q8

Алексей Черняк-Самойленко
Алексей Черняк-Самойленко
Jan 10 11:35 AM

Концепт повнорозмірного кросовера Audi Q8 стилістично схожий на електрокросовер Audi e-tron Quattro, а в його основі лежить модульна платформа MLB Evo. Спереду автомобіль виділяється абсолютно новою решіткою та авангардною світлотехнікою.

За своїми габаритами передсерійний Audi Q8 concept коротший і нижчий за нинішній Q7, а серед суперників значаться BMW X6 і Mercedes-Benz GLE Coupe. Дах Кью 8 помітно скошений, але не так сильно, як у купеподібних однокласників. Колісна база – така сама, як у Audi Q7 і Bentley Bentayga. А саме – 2,99 м.

Як можна побачити зі знімків, «Ку-восьмий» позбавлений звичних дверних ручок, і це не обман зору. За відчинення дверцят відповідають чотири сенсорних кільця на стійках. Та й всередині клавіш фактично немає – замість них використовуються сенсорні панелі. Зі звичних кнопок лише «аварійка» і клавіші  склопідйомників. Вперше Audi пропонує технологію доповненої реальності.

Audi Q8 позиціонується, як чотиримісний автомобіль. Для задніх пасажирів передбачені роздільні сидіння і сенсорний блок кліматичної установки. Багажник менший, ніж у Audi Q7 – його об’єм дорівнює 630 л.

Силова установка складається з бензинового мотора 3.0 TFSI (потужністю 333 к.с.) і 100-кіловатного мотор-генератора. Коробка передач – 8-ступінчаста автоматична, привід – повний. Сумарна потужність Q8 – 449 к.с. (700 Нм). Розгін до сотні— за 5,4 с. За даними виробника, на електротязі машина може проїхати до 60 км. Заявлена витрата пального в змішаному циклі – 2,3 літра на 100 кілометрів шляху.

За попередніми даними, серійний варіант Ауді Q8 дебютує в 2018-му році. Незважаючи на менші габарити (порівняно з Q7), новий кросовер вважатиметься флагманським і, найімовірніше, буде найдорожчим. Цільовою аудиторією німці бачать любителів «сучасних» автомобілів з високими «цифровими» технологіями.

Алексей Черняк-Самойленко
Автор
Алексей Черняк-Самойленко
Редактор
Завантаження...