<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Volkswagen I. D. Crozz: перші фото електрокросовера Фольксваген

Autocentre null
Autocentre
Apr 12 04:15 PM

Наприкінці квітня на автошоу в Шанхаї представлять концепт-кар Volkswagen I. D. Crozz. Він покаже, яким буде перший електричний кросовер Фольксваген. Серійна модель має з’явитися у 2020 році – одразу після першого електрокара марки Volkswagen I.D.

Перші фото Volkswagen I.D. Crozz уже з’явилися в Мережі. Судячи з зображень, це буде купе-кросовер зі стрімким дизайном і аркоподібною формою даху.

Volkswagen I.D. Crozz: первые фото электрокроссовера Фольксваген

Volkswagen I. D. Crozz створений на новій архітектурі МЕВ. Ця платформа створена спеціально для електромобілів і враховує їх компонування. За попередніми даними, запас ходу електромобіля Фольксваген становитиме близько 400-500 км. Також відомо, що електрокросовер Volkswagen отримає автопілот.

Volkswagen I.D. Crozz: первые фото электрокроссовера Фольксваген

Volkswagen I. D. Crozz стане вже третім концептом у лінійці I. D. Нагадаємо, що на Паризькому автосалоні презентували хетчбек Volkswagen I. D., а на автошоу в Детройті – електровен I. D. Buzz.

Volkswagen I.D. Crozz: первые фото электрокроссовера Фольксваген

Завантаження...