Дівчина на святкуванні 112 років Ауді перекричала вихлоп Audi RS6

Новини
Алексей Тимошенко null
Алексей Тимошенко
Jul 20 07:40 PM
9186

Захід був присвячений легендарному німецькому бренду, історія якого починається в далекому 1909 році. У 2021 році 16 липня марці виповнилося 112 років! Один із наймасштабніших фестивалів за останні роки для власників і шанувальників бренду в Україні організував офіційний дилер Audi Центр Порше Захід за підтримки Audiclub_ua. Драйв заходу професійно “організували” відомі діджеї — Ігор Ковальський та Саня Димов.

Автомобілями-учасниками Audi Birthday стали машини різних моделей і поколінь – від стареньких вінтажних Audi 100 до нового флагманського електромобіля Audi RS e-tron GT. У приголомшливій динаміці останнього (830 Нм, розгін до “сотні” за 3,3 сек.) можна було переконатися на малому кільці автодрому “Чайка”, побувавши в ролі пасажира.

Найчисельнішу клубну експозицію зібрали власники Audi TT. Яскраво виділявся зелений кабріолет, а жовта Audi TT із бортовим номером 93 стала найкращою на треку в своїй категорії (потужність двигуна до 300 к.с.) – результат проходження кола 1:30.040 і перше місце у Миколи.

У категорії 300-500 к.с. перше місце з результатом 1:28.987 посів Вадим на сірій Audi TTS (бортовий номер 30). Євген же на Audi RS6 з бортовим номером 35 переміг у двох змаганнях – на треку в категорії 500+ к.с. і в конкурсі на найгучніший вихлоп. Його перший найкращий результат (1:33.215) вимірювався в хвилинах і секундах, а другий – найкращий у децибелах. Звуковий тиск, що видається вихлопною системою автомобіля, вимірювали спеціальним приладом. 130,2 дБ — такий результат показав RS6. Але дівчина Даша змогла перекричати навіть цю найгучнішу вихлопну систему. Тим же приладом для вимірювання звукового тиску вимірювали хто з людей голосніше крикне “Ауді 112 років!”. З результатом 131,2 дБ у цьому конкурсі перемогла Даша, отримавши подарунки від організатора Audi Birthday-офіційного дилера Audi в Україні компанії “Порше Захід”.

Яскраві, стильні та завжди інноваційні Ауді, яких на святкуванні 112-річчя марки зібралося близько 100 машин, звичайно ж не змогли затьмарити присутніх дівчат – яскравих, симпатичних і стильних. Дівчата в строго-чорному запрошували до стенду Zubrowka на безкоштовний коктейль. Інші ж власноруч у прямому сенсі цього слова вимірювали кліренс найнижчого автомобіля фестивалю, фотографувалися з вподобаними машинами і… першими спробували на смак великий святковий торт “чотирьох кілець”.

112-й День народження Audi в Україні підтримали такі партнери, як ТМ “Бащинський”, Voda UA, Страхова компанія ARX, мережа АЗК UPG, охоронний холдинг “Шериф”, Red Bull Україна, радіостанція NRJ, ТМ Zubrowka і event-компанія Idealsecrets.

Теги:
Завантаження...