Екс-голові ОП спалили Tesla: Коментар Богдана — оновлено

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Aug 11, 2020 01:28 PM

Сьогодні, 11 серпня 2020 року, близько третьої години ночі на вулиці Юності в Дніпровському районі Києва зловмисники підпалили електромобіль Tesla Model S, який належить колишньому главі Офісу президента Андрію Богдану. Крім Тесли в пожежі постраждали Mazda і Hyundai, припарковані поруч.

Судячи з опублікованого відео, автівку підпалив чоловік. Він поклав сумку з невідомим вмістом під кузов електрокара, після чого швидко залишив місце злочину. Менше ніж за хвилину стався вибух. Полум’я охопило практично весь електрокар, уціліла тільки носова частина. Відновленню авто не підлягає.

За фактом підпалу порушено кримінальну справу та проводяться слідчо-оперативні заходи. Усі отримані відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 194 Кримінального кодексу України.

“Сьогодні вночі невідома особа підпалила мій улюблений і задекларований автомобіль — Тесла S. Хоч втрата і важка (машина згоріла), але близько до серця не приймаю. Звичайно, всіх непокоїть питання хто це зробив і навіщо? Оскільки це лише черговий момент в ряду кримінальних справ проти мене і моїх друзів і чорнушних хвиль у ЗМІ, я розцінюю це, як погрозу від влади. Крім того, прослідковується певний символізм — рівно пів року з того часу як я щасливим звільнився з посади Керівника Офісу Президента. Я розумію, що замовник цього злочину має певний кримінальний досвід, а його співучасники сидять у найвищих владних кабінетах, проте дорогенькі, кризові історії — моя робота. Перекладаю — це Ви зараз бахнули керасінчіку у кастрік)))) Ну що ж, будемо зараз активно виводити Вас на чисту воду і постараємось забезпечити Вас комфортними умовами відбування покарання (про комфортні — не обіцяю)”, — написав на своїй сторінці в Facebook Андрій Богдан.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...