Ferrari відсудила у свого покупця 300 000 євро за фото в Instagram

Новини
Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Nov 2 11:21 AM
99152

Ferrari подала в суд на свого клієнта — дизайнера Філіпа Плейна, і відсудила у нього кругленьку суму. Причиною стали фотографії в Instagram, які, на думку юристів Ferrari, псують репутацію бренду. Міланський суд став на бік позивача і присудив компенсацію в розмірі 300 000 євро — якраз ціна нового суперкара. Плейн заявив, що оскаржить це рішення.

Знімки, за які дизайнеру доведеться заплатити, він опублікував понад два роки тому. На першому фото зображена колекція взуття дизайнера, яку той рекламує на тлі яскраво-зеленого суперкара Ferrari 812 Superfast. На другому знімку — моделі, одягнені в купальники, що “йде врозріз з цінностями італійського бренду”.

Филипп плейн

Спочатку Ferrari хотіла вирішити питання мирно, попросивши Філіпа Плейна видалити фото протягом 48 годин, чого він не зробив. Через 14 місяців іменитий виробник домігся судового рішення на свою користь. Крім компенсації в 300 тисяч євро, дизайнера зобов’язали видалити всі фото з автомобілями Ferrari. А також сплатити судові витрати в розмірі 25 тисяч євро. В іншому разі, за кожне не видалене фото йому доведеться викласти ще по 10 тисяч євро.

Филипп плейн феррари

Свою незгоду з рішенням суду Філіп Плейн продемонстрував публікацією чергового фото в соціальній мережі. Також дизайнер зазначив, що давно є фанатом автомобілів Феррарі і його забавляє те, що відбувається. При цьому Плейн наголосив, що готовий заплатити за умови, що суму пожертвують на благодійність. Чим завершиться протистояння двох знаменитостей, стане відомо навесні 2021 року, коли судді зберуться на чергове засідання.

Первый кроссовер Ferrari выехал на дороги общего пользования (фото)
Читайте также 30 Окт 2020, 17:25
Первый кроссовер Ferrari выехал на дороги общего пользования (фото)
Теги:
Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...