<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Geely і Renault тепер разом: деталі нової співпраці

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Aug 9, 2021 05:59 PM
34415

Автомобільна галузь розвивається дуже активно. Щоб встигати за конкурентами та не втрачати свої позиції на ринку, багато компаній створюють альянси й домовляються про співпрацю. Саме так і вчинили концерн Geely та Renault Group.

Вони підписали меморандум, який передбачає співпрацю в галузі розробки гібридів. У рамках договору автовиробники мають намір створити спільне підприємство, на якому вироблятимуть гібридні автомобілі марки Renault. Фабрика буде розташовано в Китаї. Ось тільки випускати їх планують не під французьким брендом, а під маркою Lynk&Co.

Також в документі йдеться, що компанії мають намір обмінюватися технологіями та напрацюваннями в електромобільній галузі. Це дасть змогу посилити переваги в сегменті і створювати досконаліші продукти. Наразі йдеться про партнерство на китайському та корейському ринках. Чи вийдуть ці домовленості за їх межі, поки що невідомо. У будь-якому разі, отримані знання й досвід не залишаться непоміченими і позначаться на майбутніх моделях обох компаній.

Теги:
Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...