<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Hyundai Motor зупинила виробництво автомобілів — причина банальна

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Sep 16 01:52 PM
44149

Глобальна нестача напівпровідникової продукції позначилася на роботі практично всіх автовиробників. Не вдалося уникнути проблем і Hyundai Motor. Компанія намагалася впоратися з дефіцитом шляхом скорочення обсягів виробництва, але їй це не допомогло, і довелося зупиняти роботу цілого заводу.

Йдеться про підприємство в південнокорейському місті Асан, на якому здійснюється виробництво седанів Hyundai Sonata і Grandeur. Причиною тому стала нестача мікросхем для блоків управління двигуном. Їх поставляє компанія, чия робота тимчасово паралізована через напружену епідситуацію в Південно-Східній Азії.

Зупинення конвеєра тимчасове і триватиме не більше тижня. За цей час виробник сподівається отримати відсутні деталі від постачальника або здійснити перекидання їх з інших заводів компанії. Втім, це не перша перерва в роботі цього підприємства. Його частково закривали в липні і серпні поточного року. Тільки тоді це було пов’язано з будівництвом ліній для виробництва електромобілів, а не з глобальним дефіцитом мікрочипів.

Из-за нехватки микрочипов недовыпустят 7-9 миллионов автомобилей – исследование
Читайте также 26 Авг 2021, 14:42
Из-за нехватки микрочипов недовыпустят 7-9 миллионов автомобилей – исследование

За даними аналітичних агентств, швидко впоратися з нестачею напівпровідників не вийде, оскільки автовиробники активно переходять на випуск електромобілів, і заводи просто не в силах охопити такі обсяги. Адже в паливних машинах використовується лише 300 напівпровідникових елементів, а в електрокарах їхнє число досягає 3000, тобто до 10 разів більше. Тому замовлення на мікрочипи розтягнулися на роки вперед.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...