Купити Peugeot в Україні тепер можна за допомогою одного кліка

Новини
Autocentre null
Autocentre
Mar 30 05:35 PM
1

Інноваційні технології PEUGEOT стають ще доступнішими! Сьогодні ви можете купити автомобіль PEUGEOT, навіть не виходячи зі свого будинку. Вибирайте потрібну модель серед наявності на онлайн-складах, або створіть свій автомобіль мрії в конфігураторі на сайті PEUGEOT і відправте заявку «онлайн». А фірмовий додаток MyPeugeot для смартфона допоможе організувати поїздки і стежити за станом улюбленого автомобіля.

Світ змінюється – і Бренд PEUGEOT також. Сьогодні все більшу роль в житті людини відіграють цифрові технології, комп’ютерні системи і програми, смартфон-помічник. Бренд PEUGEOT задає цифрові тренди сучасного автомобільного світу в Україні, пропонуючи відразу кілька інноваційних рішень, які працюють в комплексі і покликані зробити покупку і експлуатацію автомобіля більш комфортними та зручними.

По-перше, ви можете купити автомобіль, не виходячи з дому. Так, тепер це стало реальністю – завдяки особливому розділу офіційного сайту PEUGEOT (https://www.peugeot.ua/special-offers/cars/car-warehouse.html), який знаходитися в розділі Акційні пропозиції – Автомобілі, де представлений онлайн-склад автомобілів Бренда, які сьогодні присутні на складах імпортера або дилерів в Україні. Всі ці автомобілі вже пройшли митне очищення, мають сформовану комплектацію і фінальну вартість – тому покупець може вибрати потрібний автомобіль PEUGEOT, забронювати та оплатити його буквально за один день і навіть не виходячи з дому. А фахівці обраного дилерського центру допоможуть вам отримати автомобіль з «онлайну» на руки. Купівля автомобіля стала ще простішою та комфортнішою!

По-друге, в конфігураторі моделі ви можете буквально «створити автомобіль своєї мрії»! Досить вибрати на сайті PEUGEOT модель, яка вас зацікавила, запустити конфігуратор – і ви зможете в режимі «онлайн» вибрати комплектацію, двигун, колір, додаткові опції для автомобіля і у фіналі побачити «вживу» свій майбутній автомобіль. Потім необхідно зберегти дану конфігурацію і відправити її у вигляді заявки найближчому дилеру PEUGEOT. Наступний крок – фінальне погодження, замовлення на розміщення автомобіля у виробництво, доставка готового автомобіля в Україну і передача клієнту. Таким чином, якщо ви не знайшли потрібний варіант на онлайн-складі імпортера або дилера, то можна «створити автомобіль своєї мрії» – і зробити це «онлайн» не виходячи з дому: ось приклад інноваційних цифрових технологій в дії!

По-третє, сучасні технології PEUGEOT допоможуть не тільки в покупці, але і в експлуатації автомобіля. Вже існуючим власника автомобілів PEUGEOT записатися на сервіс стало в рази простіше, адже тепер це можна зробити в режимі «онлайн». Більше не потрібно попередніх дзвінків, узгодження часу, опису мети візиту на СТО: всього пара кліків на сайті PEUGEOT – і клієнт зареєстрований для відвідування сервісу у обраного дилера Бренда.

По-четверте, PEUGEOT дає можливість постійно стежити за своїм улюбленим автомобілем. Так, за допомогою фірмового додатка MyPeugeot (для смартфонів з операційною системою iOS і Android) власник автомобіля може контролювати параметри авто і відстежувати важливу інформацію. Додаток включає в себе чотири основні розділи: «Статистика», «Мої поїздки», «Обслуговування», «Автомобіль». З його допомогою можна аналізувати свої останні поїздки, переглянути дистанцію і витрата палива. Також програма допоможе відшукати автомобіль на великій парковці біля торгового центру або будівельного гіпермаркету. Власнику автомобіля пропонується інформація-нагадування про необхідність проведення чергового ТО. До того ж, відразу в додатку можна знайти найближчого дилера і записатися на сервіс – також «онлайн», без необхідності зайвих дзвінків або відвідувань сервісу.

Таким чином, інноваційні технології та рішення Бренда дозволяють створити справжній «цифровий світ»: все для комфорту і зручності потенційного покупця або вже існуючого власника автомобіля PEUGEOT!

Детальна інформація про PEUGEOT – на сайті www.peugeot.ua.

Теги:
Завантаження...