<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Легендарні перегони Nascar Coke 600 у цифровому форматі пройдуть вже в цю суботу

Владислав Матяш
Владислав Матяш
May 27, 2021 06:16 PM
2998

Подивитися трансляцію Nascar Coke 600  в прямому ефірі  можна на каналі Digital Autosport of Ukraine. За українську команду буде виступати Олексій Селезньов. Гонка в календарі NASCAR Coca Cola 600 проводиться з 1960 року в останні вихідні перед Днем пам’яті в США. Цей день з 1971 року офіційно є святом, в якому згадують усіх загиблих у війнах солдатів США.

Історично склалося так, що саме Charlotte Motor Speedway приймає у себе національну серію перегонів сток карів, до того ж престижність цього етапу зовсім не поступається Індіанаполісу 500, який так само, як ви вже знаєте з нашого попереднього матеріалу, проходить в останній вік-енд травня. “І що”?, – скажете ви.

А те, що пілоти беруть участь в гонці Инди 500, а по її закінченню літаком дістаються з Індіанаполіса в Конкорд, штат Північна Кароліна, щоб встигнути вийти на старт в Шарлоті. Таким чином, з’явився термін “Double Duty”, подвійний борг в перекладі. Борг взяти участь в двох великих перегонах в предверии свята Дня пам’яті солдатів, що віддали свої життя за свою країну. Вперше такий трюк вчинив Джон Андретти в 1994 році і відтоді багато пілотів наслідують його приклад.

Відкриття гонки Nascar Coke 600  варто побачити у своєму житті хоч би раз! Сьогоднішні технології дозволяють це зробити за допомогою онлайн-сервісів. Американці не скупилися на велику кількість солдатів у формі, літальну військову техніку, зірок США, що виконують національний гімн. Число “600” в назві етапу означає кількість миль, які пілотам треба здолати. А це проїзд близько 966 кілометрів, що триває понад 4 години часу. Нещодавно в 2018 році, трек пережив чергову реновацію, був оновлений инфилд і додано дві шиканы. Трек набув статусу ровалу в календарі NASCAR.

Нагадуємо, що дізнатися найсвіжіші новини зі світу цифрового автоспорту можна на ресурсах КЦА FAU:

– facebook;

– instagram;

 

Команда «Digital Autosport of Ukraine» виступає за підтримки:

Призовий партнер HyperX – один із найкращих у сегменті ігрових девайсів

Інформаційні партнери – Перший Автомобільний та Автоцентр

Моторні мастила та гоночне паливо   Sunoco    – справжня американська якість тепер в Україні

Владислав Матяш
Автор
Владислав Матяш
Главный редактор журнала "Автоцентр"
Завантаження...