Найкращий Haval, найгірші вживані авто та перший у світі хетчбек - головні новини

Новини
Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Aug 4 08:32 AM
2638

З’явилися перші офіційні знімки нового кросовера. Судячи з них, Haval Shenshou практично повністю запозичив зовнішність у провісника. Із відмінностей — лише купеподібний кузов, ходові вогні під кромкою капота, висувні дверні ручки, яскраві декоративні вставки і роздвоєний спойлер.

Названо найненадійніші уживані авто

Британський автомобільний журнал WhatСar? поділився антирейтингом проблемних транспортних засобів. В його основі – опитування 13 тисяч британських автомобілістів, які розповіли про несправності своїх ТЗ, що виникли в останні 12 місяців експлуатації.

Першому хетчбеку виповнилося 60 років

Рівно 60 років тому почався випуск відомої новаторської моделі Renault 4 – автомобіля, який потім протримався на виробництві понад три десятки років.

Toyota знімає з виробництва великий седан

Toyota вирішила зняти з конвеєра колись популярний седан Avalon. Причина банальна – падіння попиту. Минулого року вдалося продати лише 18 421 автомобіль цієї моделі. У першому півріччі 2021 року – 10 328 одиниць. Для порівняння, за аналогічний період було продано 177 670 споріднених автомобілів Toyota Camry.

Hyundai Santa Fe отримав круту модифікацію

Виробник представив нову версію моделі Hyundai Santa Fe XRT, яка чудово підійде тим, хто любить виділятися на дорозі. Цей варіант відрізняється від базового переробленою зовнішністю. Тобто XRT цілком можна назвати опціональним стайлінг-пакетом для кросовера. Новинка посяде місце між комплектаціями SE та версією Limited.

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...