<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

В Україні зробили ексклюзивні мотоцикли Dnepr Vintage для цінителів

Autocentre null
Autocentre
Apr 27 09:15 PM

Мотоцикли «Дніпро» відроджуються. На фестивалі ретротехніки OldCarLand 2017, який стартує в Києві 28 квітня, відбудеться дебют лінійки мотоциклів Dnepr Vintage. В їх основі лежить всім добре відома модель «Дніпро» з візком, яка отримала філігранне ограновування.

Над мотоциклами Dnepr Vintage у виконанні Limited Edition працювали ентузіасти Київського мотоциклетного заводу і AUTO-Consulting Design. Кожна машина має особливий дизайн і високу якість ручного складання.

Мотоцикли «Дніпро» оснащуються 32-сильним двигуном на 650 кубів, з масляною системою збільшеної місткості і з електричним стартером. Електронне запалювання має три режими: “спорт”, “нормальний” і “позашляховий”. У комплектацію входить потужний, 700-ватний генератор.

За доплату Dnepr Vintage комплектують додатковими фарами, а також ефектним світлодіодним підсвічуванням, яке просто зачаровує в нічний час. Ексклюзивний «Дніпро» також порадує лебідкою і захисними дугами.

Детальнішу інформацію про мотоцикли буде оприлюднено на фестивалі OldCarLand 2017, який відбудеться з 28 квітня до 2 травня в Києві на території Державного музею авіації.

Завантаження...