Одяг для подорожей на мотоциклі

Подорож на мотоциклі в зручному розміреному темпі хорошими дорогами заради отримання нових приємних вражень і задоволення... Без спеціального одягу така пригода може виявитися занадто екстремальною.

Шолом

Екіпірування для подорожей на мотоциклі починається з купівлі якісного шолома. Як і у разі зі спортивним одягом, для туризму добре підходить інтеграл (full-face). Але існує відмінність між моделями, призначеними для спорту, і моделями для туристичної їзди. І річ тут не в якості шолома, а в особливостях конструкції, а саме – в розташуванні візора (забрала). Зважаючи на специфіку їзди на спортивному мотоциклі дорога проглядається майже з лежачого положення. Тому в спортивних моделях візор розташований вище, забезпечуючи  ширший кут зору, а в туристичних – трохи нижче, ніж у гоночних.
2-22 тис. грн

Шлем для путешествий на мотоцикле

Рукавиці

Рукавиці для туристичного використання дуже легкі та зручні. Вони забезпечують хорошу вентиляцію навіть у найспекотніші дні. Виготовлені з водонепроникної і дихаючої мембрани з покриттям Gore-Tex, гарантують комфорт і оснащені жорстким захистом в області суглобів пальців.
700-5000 грн

Перчатки для путешествий на мотоцикле

Комплект: куртка + штани

Туристичне екіпірування – це одяг, призначений для комфортної подорожі на мотоциклі. Зазвичай вона виконана з текстильних матеріалів, а не зі шкіри. Забезпечує необхідну вентиляцію, тепловий баланс і має водовідштовхувальні властивості, захищає від непогоди: дощу та вітру. Такий одяг набагато зручніший, ніж шкіряний комбінезон. Але за рахунок більшого комфорту значною мірою знижуються його захисні якості. Нова куртка обійдеться в 5-27 тис. грн, а штани – від 2 до 20 тис. грн.
7-47 тис. грн

Турингові черевики

Туринговые ботинкиТурингові (або туристичні) черевики створені для захисту і максимальної зручності під час їзди. Знімні анатомічні устілки сприяють ще більшому комфорту. Від спортивних черевиків ця взуття відрізняється відсутністю більшості захисних накладок. Відповідно, його необхідно провітрювати і не намагатися не замочити.
3-10 тис. грн

 

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.