Одяг для власників спортбайків

Для щасливих власників спортбайків - любителів їзди гоночною спеціалізованою трасою або навіть в межах міста - спеціально розроблено функціональний і практичний одяг, яким не можна нехтувати. Це спортивна екіпіровка.

Шолом

Перший і найважливіший аксесуар, без якого категорично не можна сідати на жоден мотоцикл, – це шолом. Чим вища швидкість на байці, тим кращої якості шолом необхідно вибрати. Для їзди на спортивному мотоциклі підходить так званий інтеграл (full-face), що забезпечує максимальний захист і звукоізоляцію. Такий монолітний шолом обтічної форми оберігає голову і підборіддя, водночас знижуючи опір повітряного потоку. Він прекрасно підходить для їзди на високих швидкостях. Найкращими шоломами преміум-класу вважаються вироби, виконані з карбону і кевлару. Простіші моделі виготовляються з вуглепластика, найпростіші – з полікарбонату.У жодному разі не варто купувати шолом, що був у вжитку.
2-22 тис. грн

Рукавиці

Дихаючі рукавиці зроблені зі шкіри та призначені для ідеальної безпеки водіння. Вони одночасно забезпечують хорошу чутливість і відмінне зчеплення, покращуючи аеродинамічні характеристики. Рукавиці гарантують необхідний захист руки (зап’ясть, суглобів) завдяки захисним вставкам, виконаним з вуглецевого волокна.
1-10 тис. грн

перчатки для спортбайка

Комбінезон або комплект: штани+куртка

спортивный комбинезон для мотоциклистаЗавдання спортивного комбінезона в тому, щоб захистити людину від удару і тертя об асфальт в разі падіння. Для цього комбінезони або комплекти з куртки і штанів виготовляються з грубої шкіри (всередині – захисні вставки на спині, ліктях, колінах). За рахунок обдування в такому комбінезоні не пече (коли їдеш). Так, він важкий, незручний, зате стійкий до всіляких пошкоджень, а його ергономіка передбачає правильну посадку на мотоциклі. Комбінезон порівняно з комплектом «куртка + штани» – кращий завдяки своїй цілісності, але він менш зручний.
13-45 тис. грн

Термобілизна, термошкарпетки и балаклава

Для занять спортом бажано використовувати безшовну еластичну термобілизну. І мотоспорт – не виняток. Футболка з довгим рукавом або суцільний термокомбінезон обійдуться в 600-4000 грн. Балаклава або підшоломник, який служить захистом від натирання, поту та пилу, може коштувати від 200 грн до 1600 грн. Термошкарпетки – від 300 до 1300 грн.
200-4000 грн

Спор­тив­ні черевики або мотоботи

мотоботыЩе одна невід’ємна частина екіпіровки – сертифіковані спортивні черевики – мотоботи. Вони необхідні для високого рівня захисту і комфорту при активній їзді  асфальтом: стійкі до тертя об нього. Сконструйовані з високоміцного пластика, мають тверду стійку конструкцію черевика. У багатьох моделей мотоботів є системи захисту і підтримки кісточок – шарнірні або торсійні.
4-12 тис. грн

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.