<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

На продаж виставили покинутий завод з сотнями класичних автомобілів

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Jul 2 10:20 AM
36631

Після смерті власника Яна Хоупа долю підприємства, як і його автомобільного музею, вирішили звичним чином – выставивши на торги. Чоловік все своє життя присвятив автомобілям. Керуючись простим правилом — купуй те, що подобається, і ніколи не продавай, він створив найбільшу колекцію британських автомобілів.

За попередніми даними, в ній більше п’ятисот автомобілів. При цьому члени сім’ї покійного продовжують знаходити нові екземпляри.

Сама по собі колекція представляє величезну цінність, оскільки охоплює різні екземпляри від найбільших британських марок. У ній близько п’ятдесяти автомобілів Austin, що почала своє існування в 1905 році, більше тридцяти моделей Morris Minor, а також менш відомих Vauxhall, Hillman і Humber.

Не обійшлося і без спортивних автомобілів, яких тут не так вже й багато. Вони представлені MGB GT, Spitfire і Austin-Healey 100/4. Є також автомобілі Bentley, Rolls-Royce, Land Rover і Jaguar, але вони в меншості.

Судячи з фотографій, автомобілів тут така кількість, що вони просто не поміщаються на величезній площі музею. Частина експонатів виставлена в два поверхи, ще частина перебуває на задньому дворі. Там Ян “тримав” автомобілі, які найчастіше використовувалися в повсякденному житті жителів Нової Зеландії.

За попередніми підрахунками, вартість однієї тільки нерухомості, виставленої на продаж, оцінюється мільйонами новозеландських доларів. Щодо самої колекції — складно припустити. Майбутній власник, який може з’явитися вже 7 липня, отримає у власність все, включно з величезною ділянкою в 2,5 га, чотири промислові будівлі і склад з рідкісними автомобілями.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...