Aston Martin DBX показали в крутому тюнінгу

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Feb 24, 2020 03:25 PM

Для тих, кого з якихось причин не влаштовують заводські доопрацювання, є альтернативний варіант від Lumma Design. Тюнери дали ім’я своєму варіанту британського кросовера – Lumma CLR AM. У цьому виконанні Aston Martin DBX може похвалитися модифікованим бампером, новим спойлером, повітрозабірниками в капоті й обрамленням передньої решітки. Все перераховане вище виготовлено з вуглецевого волокна.

Крім цього кросоверу дісталися нові бічні “спідниці”, розширювачі колісних арок, карбоновий дифузор, спойлери на бампері та даху. Окремо варто відзначити пофарбовані в червоний колір патрубки вихлопної системи. Автомобіль отримав великі диски з п’ятьма здвоєними спицями. При цьому тюнери відзначили, що оптимальне поєднання розміру коліс і шин визначать перед початком продажу.

Aston Martin приостановил электрические проекты
Читайте также 04 Фев 2020, 08:55
Aston Martin приостановил электрические проекты

Це не єдині зміни, якими може похвалитися доопрацьований Aston Martin DBX. У салоні з’явилося кермо зі вставками з карбону і накладки на педалі.

Стосовно двигуна, то тут інформації немає. Найімовірніше, він залишиться стандартним – 4.0-літровим твін-турбо V8, що видає 550 к.с. і 700 Нм моменту.

Загалом тюнери планують випустити 20 кросоверів Lumma CLR AM. Поставки клієнтам розпочнуться в четвертому кварталі 2020 року.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...