<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Неуважний водій Tesla розбив свою машину і автобус на рівному місці

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Aug 17 07:03 PM
7621

Усім відомо, що автомобіль вважається джерелом підвищеної небезпеки. Тому поводитися за кермом потрібно гранично уважно і не відволікатися від дороги. Однак це правило прекрасно працює на папері, але не так добре на практиці. Адже іноді потрапити в ДТП можна з вини іншого автомобіліста.

Також ніхто з водіїв не застрахований від курйозної ситуації, яка теж може призвести до пошкодження машини. Яскравим тому прикладом став інцидент на одній з центральних вулиць Лондона. Головним його героєм став електричний кросовер Tesla Model X. Водій електрокара забув закрити одні з дверей і почав рух. В результаті він зачепився ними за двоповерховий автобус.

Незважаючи на те, що машина їхала повільно, удар виявився доволі сильним, і двері буквально зірвало з петель. Вони з хрускотом зігнулася назад, пошкодивши електроніку і дах. Автобус теж постраждав. У нього розбите дзеркало заднього виду і вітрове скло. Також відірвана панель кузова. Ось так через неуважність одного водія постраждали одразу два транспортні засоби. Невідомо, як на цей інцидент відреагує страхова. Можливо, горе-водієві доведеться покривати витрати на ремонт зі своєї кишені.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...