Новітній електромобіль Toyota встановив рекорд дальності пробігу

Новини
Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Jun 1 10:43 AM
14614

Електричний седан Toyota став новим рекордсменом дальності пробігу серед воднемобілів, проїхавши без дозаправки 1003 км. Заїзд проходив 26 травня у Франції. О 6 годині ранку автомобіль виїхав із водневої заправної станції в комуні Орлі і вирушив у пробіг через кілька департаментів.

Сумарно седану Toyota Mirai другого покоління вдалося подолати 1003 км, що на 353 км більше паспортного запасу ходу. Як повідомляється, під час заїзду на водійському кріслі змінилися чотири людини. Один з них — Вікторьєн Ерюссар. Чоловік відомий як капітан катамарана Energy Observer, укомплектованого водневим модулем від Mirai.

Перед початком заїзду новий Тойота Мірай 2021 заправили воднем. Енергію для його виробництва отримують із відновлюваних джерел. Це робить паливо максимально екологічним. В середньому на 100 км шляху витрата водню становила 0,55 кг. Водії намагалися дотримуватися економічного стилю водіння, плавно розганяючись і зупиняючись, якщо це було можливим. Наприкінці поїздки бортовий комп’ютер висвічував залишок палива ще на дев’ять кілометрів.

Попереднім рекордсменом був водневий кросовер Hyundai Nexo. Нещодавно він проїхав 888 км без дозаправки.

Toyota заинтриговала новым кроссовером – первое изображение
Читайте также 28 Май 2021, 08:56
Toyota заинтриговала новым кроссовером – первое изображение
Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...