<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Apple не домовилася з автовиробниками і побудує свій електрокар самостійно

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Sep 13 03:21 PM
10251

Apple заявила про наміри побудувати свій перший автомобіль самостійно, не вдаючись до допомоги партнерів. Річ у тім, що IT-гігант просто не зміг домовитися із автовиробниками. Місце потенційних партнерів пророкували Hyundai, Nissan, Magna, LG та іншим. Найсвіжіший кандидат – Тойота. Але, на жаль, далі першої стадії переговорів справа так і не дійшла.

Перша інформація про те, що виробник електроніки вирішив зайняти автомобільну нішу, з’явилася в 2015 році. Тоді в інтернеті почали писати про проект Apple Titan (або Apple iCar), але, по суті, про нього було мало що відомо. Через кілька років компанія нібито відмовилася від ідеї створення автомобіля і вирішила зосередитися на розробці автопілота.

Зараз же знову з’явилася інформація про транспортний засіб. Apple відновила роботи над ним і навіть намагалася залучити до співпраці найбільш успішних виробників. Очевидно, задумка ні до чого не привела і в компанії вирішили самостійно реалізувати проект.

Глава Toyota напугал Apple проблемами автобизнеса
Читайте также 13 Мар 2021, 16:00
Глава Toyota напугал Apple проблемами автобизнеса

Щоб якнайшвидше вивести на ринок перший електромобіль, вирішено було розпочати роботи з відновлення центру розробки транспортних засобів. Наступним етапом став пошук постачальників деталей. За деякими даними, первісток американського IT-гіганта дебютує не раніше 2025 року.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...