Автомобілі Smart отримуватимуть пошту

Технології
Autocentre null
Autocentre
Jul 26 05:00 PM
1
Smart ready to drop

Власники Smart будуть отримувати пошту безпосередньо в багажник свого авто.

Спільний пілотний проект, що отримав назву «smart ready to drop», компаній Smart і DHL проходитиме в кількох містах Німеччини. Спочатку їм можна буде скористатися в Штутгарті, потім у протягом кілька місяців він з’явиться в Кельні, Бонні та Берліні, а пізніше сервіс з’явиться ще в трьох містах.

Smart ready to drop

За допомогою цифрового коду в певний час і в певному місці кур’єр DHL зможе відкрити багажник і залишити в ньому посилку.

Для участі у пілотному проекті в кожному з міст буде вибрано кілька сотень учасників, що оформили заявку на спеціальному сайті. Після цього на автомобіль можна буде безкоштовно встановити спеціальний пристрій під назвою Connectivity Box, який знадобиться для роботи служби доставки. З вересня вона буде доступна в якості опції для всіх покупців Smart.

Smart ready to drop

Користувачами оригінальної системи доставки пошти зможуть стати поки що лише власники Smart в Німеччині.

Одержувачу посилки досить завантажити мобільний додаток, який згенерує цифровий ключ. З його допомогою у певний час і в певному місці кур’єр DHL зможе відчинити багажник, але тільки один раз. При цьому на мобільний пристрій замовника надійде повідомлення про відчинення та зачинення автомобіля.

Smart ready to drop

Кур’єр DHL отримає на свій смартфон повідомлення, що багажник автомобіля відчинений.

Аналогічний сервіс із доставки покупок в багажник автомобіля впровадила компанія Volvo восени минулого року спільно з логістичною службою PostNord. Наразі цією послугою можна скористатися в Стокгольмі, Гетеборзі і Мальмі. Причому, можна замовити доставку як продуктів, так і інших товарів, придбаних в Інтернеті.

.

Завантаження...