Що собою являє кросовер Renault Triber за 7000 доларів (відео)

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Aug 19, 2019 05:46 PM
1872

Ми вже показували вам Renault Triber — амбітний і доступний мікровен, який успішно маскується під кросовер. Поки що модель, заявлена для Індії, але ми сподіваємося на розширення ареалу проживання. Адже новинка просто чудова! Autocar на ній вже прокотився. Що думають фахівці?

Тест-пілот зазначив, що автомобіль має приголомшливий вигляд. Звісно, дизайн — майже завжди питання смаку. Але ніхто не зможе посперечатися з тим, що за 7000 дол кросовер Рено Трайбер виглядає вражаюче акуратною і завершеною машиною. У зовнішності не так-то просто знайти відсилання до бюджетного сегменту!

Renault

Renault

Звісно, автомобіль невеликий. Довжина/ширина/висота— 3 990/1 739/1 643 мм за значної колісної бази в 2 636 мм Дорожній просвіт дорівнює 182 мм, так що маркетинговий прикол під назвою «кросовер» зовсім і не жартівливий.

Всередині на оздоблювальних матеріалах передбачувано заощадили. Але все має сучасний і не такий вже й дешевий вигляд. В автомобілі красиві прилади і багато відсіків для зберігання дрібниць. Плюс мультимедіа з підтримкою Android Auto і Apple CarPlay! Загалом автомобіль сприймається як представник більш високого класу.

Сильна сторона моделі — практичність. На двох задніх рядах крісел комфортно навіть дорослим пасажирам, при цьому і на третьому ряду є доступ до USB. Фантастика! Мінімальний об’єм багажника дорівнює 84 л, але якщо залишити тільки два ряди сидінь, це число збільшиться до 625 л. Без коментарів.

Новый кроссовер Skoda: спортивный дизайн и турбомотор
Читайте также 15 Авг 2019, 10:41
Новый кроссовер Skoda: спортивный дизайн и турбомотор

Літровий трициліндровий бензиновий двигун розвиває 72 к.с. і комплектується з 5-ступінчастими МКПП або АКПП. Як це їде? Та просто їде! Ми прогнозуємо, що новинка буквально підірве індійський ринок. Можливо, це прискорить появу Renault Triber 2020 в інших країнах?..

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...