Дешевий електромобіль Ford Territory 2021 вирушив на продаж за $26 000

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Sep 17, 2020 10:07 AM
1615

Ford додав електричному кросоверу Territory ще одну батарею, цього разу більш ємну. Завдяки такому нововведенню електромобіль Форд зможе проїжджати на 75 км більше. Тепер запас ходу становить 435 км за циклом NEDC. Батарея на 60,4 кВтг живить електродвигун потужністю 161 к.с. і 280 Нм.

Це далеко не всі нововведення. До них також можна віднести новий енергоефективний кондиціонер із тепловим насосом. Він виявився набагато ефективнішим, особливо в умовах низьких температур. Порівняно зі звичайною системою, новий кондиціонер на 40% економічніший, що дає змогу збільшити запас ходу взимку на 50 км.

Також електричний Ford Territory отримав функцію віртуального ключа. Відчиняти/зачиняти двері, запускати двигун і отримувати доступ до системи HVAC тепер можна зі смартфона.

У салоні зберігся колишній набір: 10,25-дюймова приладова панель і 10,0-дюймова мультимедійна система з підтримкою голосового керування, навігації, WeChat та інших функцій.

За доплату запропоновано пакет Co-Pilot360, до якого входить асистент паркування, моніторинг “сліпих зон”, контроль смуги руху та попередження про фронтальне зіткнення.

Ford представил самый внедорожный Ranger за всю историю компании
Читайте также 14 Сен 2020, 15:58
Ford представил самый внедорожный Ranger за всю историю компании

На китайському ринку Ford Territory EV з новим акумулятором доступний у двох версіях, що відрізняються тільки набором стандартного обладнання. Ціни стартують від 26 360 і 28 265 доларів залежно від модифікації. Наразі невідомо, чи з’явиться новий кросовер Форд на інших ринках.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...