<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Дешевий пікап Ford Maverick 2022 вперше розсекречений без маскування

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Mar 23 01:12 PM
3104

Новий Ford Maverick вже не вперше потрапляє в об’єктиви шпигунських камер, але відобразити автомобіль повністю без камуфляжу вдалося тільки зараз. На знімках, ймовірно, топова версія нового пікапа Форд. Про це свідчать колісні арки, пофарбовані в колір кузова, і затемнені легкосплавні диски.

Крім того, як правило, виробники показують саме топові версії автомобілів на промоутерських фото- і відеоматеріалах. Саме вони показують нові моделі у вигідному світлі і роблять ще привабливішими для потенційних покупців. Ford Maverick 2022 попався якраз під час рекламної зйомки.

Зовні пікап схожий з тим, що ми бачили раніше. Щоправда, на замаскованих прототипах задній бампер, здається, не так виступав, як зараз. Найімовірніше, перед нами повністю готова до виробництва версія.

Габарити новинки поки що важко визначити. Але відомо, що автомобіль на модифікованій платформі кросовера Ford Kuga. Частина моторів дістанеться пікапу від Bronco Sport. Тепер найцікавіше — цінник. За попередньою інформацією, вартість нового пікапа становитиме 20 000 доларів або навіть менше за базову модифікацію. Враховуючи початковий цінник Bronco Sport в $26 820, пропозиція дуже вигідна.

Новий пікап Ford має з’явитися у продажу в 2022 році. Виробництво Maverick розпочалося в лютому. Судячи з усього, офіційної прем’єри залишилося чекати недовго.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...