Електричні кросовер і седан NEVS: на що перетворився SAAB (фото)

Новинка
Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Jan 24 02:00 PM
1

Шведсько-китайська компанія NEVS – власник виробничих потужностей і дослідницького центру легендарного бренду SAAB. Віднедавна компанія втратила право використати ім’я Сааб і його фірмовий дизайн, але все ще в змозі випускати “щось схоже” .

У NEVS планували випускати електромобілі на базі седана і універсала SAAB 9-3, але щось пішло не так, і навіть 150 тис. передзамовлень чомусь не допомогли запустити конвеєр на заводі в китайському Тяньцзині для старту повномасштабного виробництва.

saab

Відтоді ми знову перестали чути новини про своєрідне відродження SAAB аж дотепер, доки в Мережі не з’явилися фото двох інтригуючих електромобілів. Перший – середньорозмірний седан із упізнаваним силуетом і холодним, спокійним скандинавським поглядом головної оптики. Сааб 9-3, ти чудово  причепурився!

saab

Другий прототип – невеликий кросовер з індексом L 113. Про цей автомобіль набагато складніше робити припущення, але, ймовірно, він використовує ті самі компоненти, що і седан. Характерними рисами прототипів Невс можна назвати стриманий дизайн, модний дах і глянсовий передок.

saab

Цікаво, що серед фотографій, які проникли  в Мережу, є зображення загадкового фастбека, живі фото якого відсутні. У підписі йдеться про подовжену на 125 мм (до 2800 мм) колісну базу. Тут, без сумніву, йдеться про модифіковану платформу SAAB 9-3. Невже NEVS уже розробляє третю модель? У будь-якому разі, офіційних заяв ще ніхто не робив.

Компанія найперше налаштовується на штурм китайського ринку, але, можливо, вже у березні на автосалоні в Женеві ми побачимо кілька прототипів і станемо свідками амбіційних планів адресувати новинки європейським покупцям?

На продажу выставили новенький SAAB 9-3. Деньги просят немалые
Читайте также 11 Дек 2018, 11:50
На продажу выставили новенький SAAB 9-3. Деньги просят немалые
Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...