Електромобілі Apple сходитимуть із конвеєра Toyota (але це не точно)

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Sep 3, 2021 03:58 PM
1288

Технологічний гігант Apple ще кілька років тому оголосив про те, що має намір освоїти новий сегмент. Почати компанія планує з компактного електромобіля, який буде оснащений відповідно до поточних світових тенденцій і отримає систему автономного водіння.

Однак випустити машину поодинці компанії виявилося не під силу. Протягом декількох років вона намагається знайти виробника, який допоможе їй доопрацювати модель і поставити на конвеєр. Apple пробувала укласти угоду з корейською групою Hyundai-Kia, вела переговори з японським Nissan і канадською Magna International. Однак домовиться не вдалося. Тепер глава технологічного гіганта поїхав на зустріч з Toyota.

Мета візиту проста і зрозуміла — обговорити можливе партнерство. Чи зможуть компанії домовитися — невідомо. Однак часу у Apple залишилося мало. Адже техногігант планує запустити модель у виробництво в 2024 році. Крім того, потрібно укласти угоду про постачання акумуляторних батарей. Для цього представники компанії зустрічалися з керівництвом SK Group і LG Electronics. Результати зустрічі розголошувати не стали.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...