<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Ford випустив на дороги великий позашляховик лише за $20 000

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Mar 2 01:01 PM
13371

Ми вже неодноразово писали про те, що Ford готується вивести на ринок новий пікап, який отримав назву Maverick. Кілька тижнів тому в мережу просочилися знімки прототипів моделі на конвеєрі виробника. І от, через доволі короткий час, автомобілі виїхали на дорожні випробування.

Тестовий зразок покритий не тільки щільним камуфляжем, а й додатковими фальшпанелями, які приховують реальні обриси кузова. Однак це нічого не змінює, оскільки раніше новий Форд Маверік показали на рендерних зображеннях, які дали приблизне уявлення про машину. Ключовими особливостями пікапа є цілісна конструкція боковин, оскільки кабіна і вантажна платформа будуть виконані з єдиного шматка листового металу, і практична чотиридверна конфігурація кузова. В іншому ж пікап буде схожий з більшим Ford F-150.

Інсайдери стверджують, що Маверік отримає повний привід. У поєднанні з великими колесами і всюдихідними шинами це дасть йому прекрасну прохідність. А порівняно компактні розміри дадуть змогу пробиратися там, де більшим моделям не проїхати. Ще одним ключовим аргументом на користь вибору пікапа стане його цінник. Очікується, що вартість новинки в базовій версії становитиме близько $20 000.

Пикап Ford F-250 доработали в Shelby и превратили в «короля бездорожья»
Читайте также 24 Фев 2021, 15:32
Пикап Ford F-250 доработали в Shelby и превратили в «короля бездорожья»

Позашляховик на базі Ford Kuga представлять навесні цього року, а на ринок він вийде на початку 2022-го.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...