<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Great Wall готує новий седан у стилі легендарного Nissan

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Sep 17 05:56 PM
4372

Китайський автогігант Great Wall має намір повернути в свою модельну лінійку седани. Почати вирішили з дочірнього бренду Wey, який входить до складу концерну. Патент на автомобіль вже оформлений, і наступного року автомобіль вирушить на конвеєр.

Судячи з опублікованих знімків, новинка буде виконана у стилістиці легендарного Nissan Skyline 2000 GTR 1969 року. Щоправда, на відміну від оригіналу, китайський автомобіль отримає чотири двері, а не дві. Також седану Грейт Волл дістануться чотири круглі фари і аналогічні за формою задні ліхтарі, безрамкова решітка радіатора, дзеркала на окремих ніжках і приховані дверні ручки. Особливістю моделі стануть задні двері, що відкриваються проти ходу руху.

Подробиць про технічну складову поки що немає. Інсайдери стверджують, що новинка буде базуватися на модульній платформі LEMON і отримає дві версії – паливну та електричну. Також їй обіцяно багате оснащення і передові електронні асистенти. Презентують машину найближчим часом.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...