<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Great Wall представив доступний кросовер з багатим оснащенням

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Aug 9 04:29 PM
31086

Марка Wey, що належить Great Wall, анонсувала новий кросовер – Wey Latte. Авто стане частиною “кавової” лінійки, де вже, наприклад, є Mocha. Вперше прототип моделі показали навесні минулого року. А зараз виробник розсекретив кросовер у всій красі, розповівши про характеристики та старт продажу.

Зовні серійний китайський кросовер Latte практично нічим не відрізняється від шоу-кара, що анонсував його. Габарити новинки схожі з розмірами основних конкурентів. У їх числі Mitsubishi Outlander і Nissan X-Trail. Завдовжки Wey Latte досягає 4668 мм, завширшки – 1890 мм і 1730 мм у висоту. Колісна база – 2745 мм. В основі кросовера – модульна платформа L.E.M.O.N.

Салон виглядає максимально футуристично. Тут відразу чотири дисплеї – тачскрін мультимедіа, блок управління клімат-контролем, цифрова панель приладів і ще один екран, що “заховано” в дзеркало заднього виду. Всю необхідну інформацію легко читати, оскільки вона проектується на лобове скло перед водієм.

У Wey Latte буде лише одна гібридна версія. Силова установка складається з 1,5-літрового двигуна потужністю 156 к.с. та електромотора. Сумарна віддача – 238 к.с. Акумуляторний блок ємністю 1,7 кВтг розміщено під сидіннями заднього ряду.


У продаж Wey Latte надійде восени 2021 року. Вартість новинки поки що не оголошено, але очікується, що за базову конфігурацію попросять менше $20 000.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...