<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Haval представив розкішний кросовер у купеподібному кузові

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Aug 28 07:03 PM
16166

У модельній лінійці Haval добавка. На автосалоні в Ченду марка представила кросовер Haval H6S, продаж якого розпочнеться одразу після закінчення заходу.

Від базової моделі новинка відрізняється сильно нахиленим заднім склом, що робить його схожим на ліфтбек, принаймні, в профіль. Плюс до цього крос-купе вийшло на 50 мм нижче базової версії. Його висота – 1680 мм. При цьому колісна база збільшилася з 2738 мм до 2800 мм.

Передня частина H6S має більш агресивний вигляд. У базовій комплектації тепер значаться матричні фари. У задній частині теж є відмінності, якими кросовер відрізняється від базового. Наприклад, зникла червона перемичка між задніми ліхтарями.

І якщо відмінностей більше ніж достатньо, то в салоні обійшлися без серйозних доопрацювань. Окремо варто відзначити яскраві відмінності в декорі та спортивні сидіння.

У рух новинку приводитиме 2,0-літровий 218-сильним мотор, пов’язаний з семиступеневою роботизованою коробкою передач. Привід — передній або повний. Ба більше, Haval H6S – перший кросовер виробника з гібридною силовою установкою L. E. M. O. N. DHT. Вона складається з 1,5-літрового турбованого мотора і двох електродвигунів, кожен з яких відповідає за свою вісь. Сумарна віддача такої силової установки — 243 к.с. Місце традиційної коробки передач дісталося двоступеневому понижувальному редуктору з роботизованим механізмом. Від 0 до 100 км/год гібридний Haval H6S прискорюється за 7,5 секунди.

Вартість Haval H6S вже відома — 21 500 доларів за версію з бензиновим мотором або від 24 000 доларів за гібридний варіант.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...