<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Honda майже розсекретила свого суперника Renault Duster

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Sep 20 12:41 PM
8119

Honda анонсувала появу нової поки ще безіменної моделі, прем’єра якої має відбутися вже завтра. Традиційну презентацію проводити не стануть, а розкриють новинку онлайн 21 вересня. А поки що Honda поділилася затемненим тизером кросовера, який не дає змоги повною мірою роздивитися його зовнішність.

Найімовірніше, нам покажуть серійну версію концепту Honda N7X, що вперше дебютував минулого року. Товарну версію новинки раніше вже демонстрували на патентних зображеннях.

Інтер’єр майбутньої серійної моделі Хонда поки що розкривати не стали. За деякими даними, йдеться про семимісний кросовер, який позиціонуватимуть як друге покоління Honda BR-V для індонезійського ринку. Місцеві профільні ресурси сподіваються, що в оснащенні новинки з’явиться фірмовий комплекс систем безпеки, що охоплює в моніторинг сліпих зон, попередження про вихід зі смуги руху і круїз-контроль.

Патентне зображення Honda BR-V

В Індонезії новий кросовер Honda запропонують з 1,5-літровим чотирициліндровим атмосферним двигуном, що видає 120 к.с. Таким же мотором оснащується і нинішнє покоління моделі. Агрегат пов’язаний з механічною коробкою передач або варіатором. Привід — передній.

Вартість новинки, як і дата початку продажу не повідомляються. Можна припустити, що цінник Honda BR-V буде вищий, ніж у кросовера першої генерації. За нього в Індонезії просять 16 810-19 625 доларів. На ринку автомобіль змагатиметься з Renault Duster, але виявиться практичніше завдяки 7-місному салону.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...