<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Jaguar відклав вихід конкурента Tesla Model S

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Jul 14 12:31 PM

Йдеться про новий електричний седан Jaguar XJ. Незважаючи на те, що виробник змушений відкласти терміни появи флагмана, плани щодо нього не змінилися. Спершу новинку планували представити наприкінці 2020 року, а поява електроседана на ринку планувалася навесні 2021 року. Однак виробнику довелося трохи посунути графік і відкласти старт продажу до жовтня 2021 року.

Причина затримки — зупинення підприємств на карантин і вимушене скорочення фінансових витрат. Три заводи марки — автомобільний у Словаччині, моторний у британському Вулверхемптоні і складальний в австрійському Граці відновили роботу в травні. Завод у британському Гейлвуді запустили в червні. Майданчик в Касл Бромвічі відкриється тільки в серпні, після завершення переобладнання під виробництво електрокарів. Плюс до цього, він працюватиме не на повну потужність. Доки в Касл Бромвічі випускатимуть Jaguar XE і XF наступного модельного року.

Підготовку конвеєра до складання нового електричного седана Jaguar XJ почнуть через кілька місяців. Як заявили в компанії, він і надалі залишиться флагманом марки, як це було в попередні п’ятдесят років.

Завдяки шпигунським фото, опублікованим Motor1, пропорції кузова нового Jaguar XJ вже не таємниця, хоча деталі дизайну все ще невідомі. Технічної інформації про електрокар немає, розробка моделі триває. Попередньо щонайменше два мотори новий XJ успадкує від електричного кросовера Jaguar I-Pace.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...