Kia показала суперника Nissan Qashqai

Новинка
Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Jun 20 11:56 AM
1

Якщо ви не помітили, то Kia останнім часом була зайнята підготовкою нового компактного кросовера. Йдеться не тільки про Kia Xceed, який, безумовно, ми теж дуже чекаємо. Поки що нашій увазі представили Kia Seltos 2020.

Ми, звісно, не здивувалися, адже майже місяць тому вже роздивилися новинку з усіх сторін. А тепер автомобіль відгримів світову прем’єру в Індії і стане глобальною моделлю. У компанії не приводять точних габаритів, але Кіа Селтос здається трохи меншим за Kia Sportage і, можливо, буде позиціонуватися нижче.

Kia

Що з дизайном? Його ми вже бачили, але він все одно чудовий. Сучасний, молодіжний, в міру брутальний і цілком акуратний. Схоже, цей новий кросовер намагається догодити всім. Зверніть увагу на багаторівневу головну оптику і складну конфігурацію повітрозабірників. Зовнішня світлотехніка, зокрема задні ліхтарі, повністю світлодіодна.

Кроссовер Kia Ceed — первое официальное фото
Читайте также 05 Июн 2019, 12:22
Кроссовер Kia Ceed — первое официальное фото

Фотографій інтер’єру виробник чомусь поки що не надав, але у нас є доволі правдоподібні офіційні ескізи, розміщені раніше. Усередині новинка вийде сучасною і лаконічною. Центральне місце на приладовій панелі займе 10,25-дюймовий монітор мультимедійної системи, поєднаний з 8-дюймовим екраном на щитку приладів.

Залежно від ринку компактний кросовер отримає бензинові двигуни об’ємом 1,6 л (175 к.с.) і 2 л (147 к.с.), а також 1,6-літровий дизельний агрегат на 134 к.с. На вибір залежно від регіону запропонують безступінчатий варіатор, 6- і 7-ступінчасту автоматичну КПП. Виробник поки що нічого не говорив про повнопривідну модифікацію, але на ранніх фото ми розгледіли шильдик 4WD на дверцятах багажника.

Виробництво налагодять на двох заводах — в Південній Кореї та в Індії. Вихід на світові ринки заплановано вже цього року, але ціни поки що невідомі.

Новый Kia Sportage 2020 с другим дизайном выходит на рынок
Читайте также 20 Мар 2019, 15:31
Новый Kia Sportage 2020 с другим дизайном выходит на рынок
Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...