<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Kia вперше показала нову модель — це компактний позашляховик

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Aug 18, 2021 09:14 AM
18271

Kia готується до прем’єри нового кросовера. В опублікованому офіційному промо-ролику він носить ім’я Project X. Імовірно, до такого виверту вдалися, щоб зберегти інтригу до кінця. На ринку новий кросовер очікується під назвою Kia Seltos X-Line.

На жаль, роздивитися зовнішність позашляхової версії нового Кіа Селтос поки що неможливо. У ролику видно лише силует автомобіля. Зовсім скоро ми дізнаємося більше подробиць, а наразі можемо тільки припустити, що готує виробник.

Концепт Kia Seltos X-Line

Основою для Project X став концепт Seltos X-Line, що дебютував в лютому 2020 на виставці в Делі. Від актуальної версії він відрізняється радіаторною решіткою з об’ємним малюнком, позашляховим обвісом, накладками на дверях, рейлінгами на даху та іншим декором в салоні.

Стосовно двигунів змін очікувати не варто. У рух позашляховий Селтос приводитиме 1,5-літровий атмосферний двигун, що видає 115 к.с. Як альтернативу запропонують 1,4-літровий агрегат потужністю 140 к.с. Третій мотор — 1,5-літровий дизельний на 115 к. с. Залежно від двигуна кросовер Kia отримає традиційну шестиступеневу механічну коробку передач, механічну iMT з автоматичним зчепленням, роботизовану КПП або варіатор. Привід — виключно передній.

Концепт Kia Seltos X-Line

Kia планує пропонувати Seltos Project X індійським покупцям. На місцевому ринку продаж позашляхової версії кросовера стартує вже у вересні.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...