<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Китайська копія Toyota Land Cruiser 200 виходить на ринок (фото)

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Sep 3, 2019 06:32 PM

Ну а ми продовжуємо ділитися цікавими історіями з китайського шоу пародій. Про цей автомобіль ми розповідали раніше, але тепер новинка виходить на домашній ринок, у зв’язку з чим в мережі з’явилися нові фото і деяка інформація. Називається це Hengtian L4600, а схожий автомобіль на Toyota Land Cruiser 200.

Власне, про це ви вже здогадалися і без нашої допомоги. Чим зумовлена поява такої машини? Річ у тому, що не так давно через обмежений попит в Китаї припинили складання Тойота Ленд Крузер 200. Тепер автомобіль привозять з Японії, що робить його дуже дорогим.

Toyota Land Cruiser

Легендарний позашляховик обходиться китайським покупцям в 107 тис. дол! Для порівняння, в США він коштує від 85 тис., в Україні – від 64 тис. є з чим порівняти! Звісно, китайські автовиробники не можуть дозволити собі залишити охочих без машини-мрії. І не сумнівайтеся, буде значно дешевше.

Toyota Land Cruiser

Повідомляється, що Hengtian L4600 конструктивно оснований на Крузаку, але ми навіть уявити собі таке не можемо. Компанія не є партнером Toyota, а новий китайський позашляховик — це не ліцензійна копія, а абсолютний самопал.

Toyota Land Cruiser

Власне, дизайн — без коментарів. Хоча ні, все ж сказати варто. У профіль автомобіль дуже вже пізнаваний, спереду ви усвідомлюєте підступ лише поблизу, а корма введе вас в оману на будь-якій відстані.

Toyota Land Cruiser

Інтер’єр тут інший, добре це чи погано. Дизайнери вирішили бити технологічністю – погляньте на величезний екран мультимедійної системи! Хоча, можливо, він показує тільки годинник, ми не знаємо. У будь-якому разі, дешевим пластиком пахне навіть від цих фото.

Toyota Land Cruiser

Великому автомобілю потрібен потужний двигун. І з цим, здається все гаразд. Під капотом бензиновий агрегат об’ємом 4,6 л на 286 к.с. До речі, Hengtian раніше виробляла пікапи. L4600 — її перша пасажирська модель. Як вам такий дебют?

Китайский клон Range Rover удивил сходством с оригиналом
Читайте также 03 Сен 2019, 14:15
Китайский клон Range Rover удивил сходством с оригиналом

Ну гаразд. Головне, щоб оцінили китайські покупці. Це загалом нагадує шлях будь-якого автовиробника з Піднебесної, який починав з копіювання світових зразків. Звісно, не всі припинили це робити, але багато компаній вже обзавелися власним дизайном. Може, через кілька років і Hengtian зуміє нас здивувати?

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...