<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Китайський клон Range Rover здивував схожістю з оригіналом

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Sep 3 02:15 PM

Китайський автопром ділиться на певні сфери впливу. Деякі компанії прагнуть вийти на глобальний ринок, тому розвивають власний дизайн і працюють над надійністю. Інші не планують залишати домашній сектор, але намагаються стати найкращим місцевим виробником — їхня продукція іноді має цікавий вигляд. До кого належить Zotye?

Zotye — одна з китайських компаній, які мешкають на першому поверсі системи споживчих переваг, якщо не в підвалі. Там головною метою виявляється експлуатація західних рішень для просування власної продукції. Цього разу в ролі музи виступив повнорозмірний Range Rover.

Range rover

Раніше ми розповідали вам про цей виріб, тоді машину називали Zotye T900. Але тепер у компанії вирішили передати напрацювання іншому бренду – Hanlong. Тепер позашляховик носить ім’я Hunkt Canticie, яке, втім, так само ні про що нам не говорить.

Дизайн моделі не змінився, тобто, авто, як і раніше, нагадує Рейндж Ровер. І якщо передні фари, решітка і задні ліхтарі начебто виконані у власному дизайні, то в профіль — безсоромний плагіат. Зверніть увагу на такі деталі, як дзеркала заднього виду і декоративний повітрозабірник на передньому крилі в дусі Range Rover Sport.

Range rover

Цікаво, що в процесі переходу під юрисдикцію іншої компанії салон трішки змінився — там з’явилося нове кермове колесо з безглуздим декором у вигляді нижньої маточини, стилізованої під букву Z. Мабуть, це залишки приналежності до бренду-творця Zotye, які, втім, можуть і не дійти до серійного втілення.

Китайская копия Porsche Macan пережила обновление
Читайте также 17 Янв 2019, 15:31
Китайская копия Porsche Macan пережила обновление

Продаж (зрозуміло, тільки в Китаї) стартує наприкінці цього року. Раніше повідомлялося, що ціна становитиме близько 24 тис. дол. Під капотом — дволітровий бензиновий двигун потужністю трохи більше 200 к.с. З мотором поєднується 8-ступінчаста автоматична КПП, а привід — тільки задній.

Range rover

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...