Mercedes представив броньований S 680 Guard 4matic

Новини
Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Jul 29 12:31 PM
5162

Розкішний седан Mercedes-Benz S-Class традиційно орієнтований на комфорт. Цей автомобіль обирають політики, чиновники найвищої ланки, олігархи та селебріті. Поряд зі стандартною версією у моделі є заводський броньований варіант із приставкою Guard у назві.

Автомобіль засновано на базі подовженого S-Class. Також він отримав рівень балістичного захисту VPAM МГ 10, який є найвищим для цивільної машини. Це означає, що седан може витримати обстріл бронебійними патронами й вибухи гранат. Наїзд на міну також не стане для моделі фатальним, завдяки посиленому днищу та спеціальним покришкам Michelin PAX. Окрім опрацювання всього кузова, фахівці також встановили багатошарове скло з полікарбонату завтовшки один сантиметр.

Також S Guard отримав низку спеціальних опцій, зокрема систему пожежогасіння та аварійну систему подачі свіжого повітря. Конфігурація салону седана за бажанням клієнта може бути чотири- або п’ятимісною. У першому випадку в другому ряду встановлено окремі крісла, а в другому – цілісний диван. Оздоблення виконане із преміальної шкіри, а як декор використано вставки з полірованого дерева.

Mercedes-Benz готовит самый безопасный компактный фургон
Читайте также 27 Июл 2021, 20:00
Mercedes-Benz готовит самый безопасный компактный фургон

Під капотом S 680 Guard 4matic встановлено 6,0-літровий бітурбований двигун V12 потужністю 604 к.с. та 830 Нм крутильного моменту, що пов’язаний із 9-ступеневою автоматичною коробкою передач і системою повного приводу. Максимальна швидкість обмежена на позначці 190 км/год. Вартість такої версії седана стартує від 500 000 євро.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...