<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Знайдено спосіб врятувати автомобіль від злив і затоплень

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Sep 22 05:41 PM
15388

Щоб уникнути негативних наслідків злив і повеней для автомобіля, американський інженер Рахель Абрахам розробила спеціальний чохол, який повністю закриває машину і не дає воді потрапляти всередину.

Дівчина спеціалізується на хімічній та екологічній інженерії. Вона вивчила масу різних тканин і, спираючись на власний досвід, створила нову. Матеріал відрізняється підвищеною міцністю і абсолютно не пропускає воду. Свій винахід Рахель Абрахам назвала ClimaGuard. Єдиною слабкою ланкою в конструкції є блискавка, але цей момент вона також продумала і розташувала її вище ватерлінії.

Тобто навіть якщо рівень води буде дуже високий, автомобіль спливе, а блискавка так і залишиться нагорі. Для того, щоб машина не попливла під час потопу, своєрідну “сумку” доповнили спеціальними міцними кріпленнями. Вони легко утримають чохол разом з вмістом на місці.

Вода уничтожила шоурум с новыми Audi (видео)
Читайте также 19 Июл 2021, 09:49
Вода уничтожила шоурум с новыми Audi (видео)

Ідея створити своєрідну “сумку” для автомобіля прийшла до дівчини після того, як її особиста машина постраждала під час повені в Техасі. До слова, заховати в такий чохол можна не тільки машину, а й побутову техніку, або інші цінні речі. Варто ClimaGuard всього 400 доларів.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...