Номінант акції «Автомобіль року в Україні 2017»: smart fortwo

Подія
Autocentre null
Autocentre
Dec 6 05:25 PM
1

smart fortwoТретє покоління міського автомобіля smart отримало нову платформу і зовнішність, хоча зберегло початкову концепцію.

Перше покоління двомісного дводверного smart пропонувалося з кузовами купе і кабріолет. У 2007 році дебютувало друге покоління fortwo з оновленим дизайном і потужнішими моторами. А в 2014-му компанія порадувала своїх фанів третьою генерацією компактного міського авто.

У дизайні моделі знайшли своє відображення стилістичні напрацювання, раніше реалізовані в концептуальних smart fourjoy і forstars. А технічною основою для машини стала модульна платформа, створена в кооперації з компанією Renault. Як і раніше, в задній частині smart fortwo розташовується трициліндровий двигун. Українським покупцям доступні 71-сильний атмосферний двигун об’ємом 999 куб. см, а також 90-сильний турбомотор об’ємом 898 см куб. Клієнти можуть обирати між 5-ступінчастою «механікою» і 6-ступінчастою роботизованою КП Twinamic із двома зчепленнями. Пізніше очікується поява в Україні 61-сильної бензинової версії, а також автомобіля на електротязі.

Порівняно з попередником розміри fortwo практично не змінилися: довжина становить 2690 мм, ширина – 1660 мм і висота – 1550 мм Початкова комплектація fortwo coupe пропонує цілий список засобів активної безпеки і допомоги під час водіння. Він охоплює електронну систему стабілізації руху ESP з функцією коригування курсу за умови бічного вітру, систему утримання авто на підйомі в момент старту, круїз-контроль із обмежувачем швидкості.

smart fortwoПакет пристосувань для зберігання предметів дає змогу скористатися сіткою для речей, висувним боксом у районі ніг пасажира і скринькою для рукавичок. Крім того, у всіх машинах є повний набір фронтальних і бічних подушок безпеки, зокрема подушка для колін водія, кріплення для дитячого сидіння ISOFIX, функція автоматичного замикання дверцят після початку руху. Для поліпшення оглядовості у всіх smart зовнішнє дзеркало з боку водія має асферичний сектор.

Проголосувати за цей автомобіль Ви можете тут.

Автомобиль года в Украине 2017

Завантаження...