<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Нові подробиці про бюджетний кросовер Nissan Juke 2020

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Dec 10, 2018 02:47 PM

Запланований на цей рік вихід Nissan Juke другого покоління, як ви могли помітити, відкладається. Тепер новий кросовер покажуть влітку 2019 року, а продаж почнеться наприкінці 2019 або навіть початку 2020 р.

Це чудова новина, адже чекати залишилося не так уже й довго, а в інженерів компанії з’явиться більше часу на доопрацювання новинки, що дасть змогу кінцевому покупцеві отримати більш якісний продукт.

nissan juke

Очікується, що на дизайн Ніссан Джук 2020 вплине призабутий концепт Gripz (на фото). Його стиль чудово відповідає характеру пустотливого міського кросовера, за що багатьом і полюбився колишній Juke.

nissan juke

До моторної гами можуть увійти 1,5-літровий дизель, а також бензинові двигуни об’ємом 1,0 і 1,6 л, найпотужніший з яких запропонує близько 190 к.с. Не варто забувати і про електричну модифікацію, яка нині майже обов’язкова, особливо з огляду на технологічний потенціал Nissan.

Відомо, що перед запуском нового кросовера компанія представить концепт-провісник – прелюдію для підігріву інтересу. Європейський ринок традиційно отримає модель, зібрану на заводі в Сандерленді, що у Великій Британії.

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...