Нові подробиці про найдорожчий автомобіль у світі

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
May 27, 2021 12:03 PM
7687

Компанія Bugatti вирішила ще раз нагадати про унікальний гіперкар La Voiture Noire,  створеному за індивідуальним замовленням для неназваного клієнта. Востаннє підготовлений в єдиному екземплярі автомобіль офіційно позував на публіці в грудні 2020 року. Його використовували як різдвяну прикрасу штаб-квартири Bugatti в Мольсаймі.

Зараз французький автовиробник опублікував кілька зображень гіперкара, доповнивши їх цікавими подробицями. У повідомленні йдеться, що на розробку La Voiture Noire знадобилося понад 65 тисяч годин. Все заради того, щоб зробити його унікальним витвором автомобільної моди.

Виходить, що на створення гіперкара виробник витратив 2708 днів або 7,4 року. Ці цифри здаються просто вражаючими, особливо якщо врахувати, що автомобіль отримав просту і досить скромну назву. У перекладі La Voiture Noire означає “Чорна машина”. Втім, з назвою не посперечаєшся.

Створений в єдиному екземплярі автомобіль обійшовся замовнику в 16,5 мільйона євро. Порівняно з ним базовий Bugatti Chiron з цінником близько 3 мільйонів вже не здається таким недоступним.

Груду металлолома превратили в роскошные Bugatti, Mercedes и Ferrari (видео)
Читайте также 20 Фев 2021, 12:00
Груду металлолома превратили в роскошные Bugatti, Mercedes и Ferrari (видео)

Bugatti La Voiture Noire дебютував у рамках Женевського автосалону в 2019 році. Автомобіль комплектувався 8,0-літровим мотором W16, що розвиває 1479 к. с. Наразі компанія все ще зайнята доопрацюванням гіперкара в рамках масштабних дорожніх випробувань, покупцеві унікальну машину ще не передали.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...