Новий кросовер Mazda CX-50 виїхав на дороги — перші живі фото

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Dec 28, 2020 02:57 PM
11737

Сегмент кросоверів продовжує розширюватися і обростати новими представниками. Чергову новинку, яка доповнить популярний позашляховий клас, підготувала компанія Mazda. Йдеться про компактний кросовер CX-50. Саме його передсерійний прототип було помічено під час дорожніх випробувань.

Офіційної інформації про новинку поки що немає. Дані від інсайдерів також різняться. Одні стверджують, що динамічний купе-кросовер замінить у лінійці виробника “сімейний” CX-5. Інші – що обидві моделі існуватимуть паралельно, тим самим розширивши вплив компанії у сегменті преміальних кросоверів. Яка з версій правдива, стане відомо ближче до дебюту автомобіля,  запланованого на кінець 2021 року.

За попередньою інформацією, новинка буде побудована на новій задньопривідній модульній платформі з поздовжнім розташуванням двигуна. Вона також ляже в основу Mazda 6 наступної генерації. У рух модель приводитиме 3,0-літровий шестициліндровий рядний двигун, який доповнять 48-вольтовим стартер-генератором. Також очікується економічніша версія, оснащена 2,5-літровим чотирициліндровим мотором.

Самая маленькая Mazda весила 32 кг и помещалась в чемодан (фото)
Читайте также 20 Дек 2020, 10:07
Самая маленькая Mazda весила 32 кг и помещалась в чемодан (фото)

Незалежні дизайнери вже опублікували рендерні зображення СХ-50. Автомобіль вийшов доволі стильним і лаконічним з повним набором фірмових елементів, включно з решіткою радіатора та оптикою. Незабаром дізнаємося, наскільки близькі до реальності ці ескізи.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...