<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Новий Lexus RC 200t вже в Україні

Autocentre null
Autocentre
May 16 09:50 PM

Новий Lexus RC у модифікації 200t, який пропонується для клієнтів в Україні, оснащено високотехнологічним бензиновим дволітровим двигуном* із турбонаддувом потужністю 245 к.с., а також 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач Sport Direct Shift. Ця коробка не лише значно швидше працює, а ще й пропонує інтелектуальний алгоритм перемикання G AI-SHIFT Control, який підбирає передачі залежно від сил інерції, що діють на автомобіль при гальмуванні та у поворотах. RC 200t динамічно прискорюється до 100 км за 7,5 секунди, а споживання пального становить 8,2 літра на 100 км** у змішаному циклі руху, при цьому рівень викидів відповідає екологічним нормам Євро 6.

Для українського ринку новий Lexus RC 200t пропонується у комплектації F Sport***. Варто лише торкнутися оздобленого перфорованою комбінованою шкірою та логотипом F Sport керма у спортивному виконанні, і ви зрозумієте, наскільки вправно поводиться Lexus RC на дорозі, слухаючись найменшого руху кермового колеса. Кузов автомобіля вирізняється неперевершеною жорсткістю, а у поєднанні з аеродинамікою, яку можна порівняти з характерною для спортивних моделей, та комфортом багатоважільної підвіски Lexus RC встановлює нові стандарти точності керування.

Lexus RC 200t

Дизайн Lexus RC очікувано вражає навіть найвибагливіших поціновувачів. Фірмова решітка радіатора з інтегрованими протитуманними фарами, стильні 18-дюймові легкосплавні диски, супорти оранжевого кольору та не менш стильні світлодіодні фари ближнього та дальнього світла, хромована окантовка вихлопної системи – все це підкреслює розкіш автомобіля. Крім того, Lexus RC F Sport має різноманітні варіанти кольору кузова, включно зі спеціально розробленим для цієї модифікації оранжевим кольором «Сонячний Спалах».

Салон купе відображає динамічний характер автомобіля. Оббивка спортивних крісел із комбінованої шкіри, декоративні металеві вставки салону з клиноподібним орнаментом, алюмінієві накладки на педалях, контрастні стібки на кермі та важелі перемикання передач додають ексклюзивності, а рідкокристалічна електронна панель приладів створює відчуття їзди на треку. Передні сидіння оснащено функціями вентиляції та підігріву, в залежності від потреби. Вони можуть бути підрегульовані у 8 напрямках за допомогою електропривода, а сидіння водія має функцію пам’яті положень. Система інтегрованого керування динамікою автомобіля та потужні дискові гальма, що вентилюються, сприяють поліпшеному контролю руху. Цілий ряд систем допомоги водієві додає безпеки пересуванню. Конструкція кузова утворює надійний силовий каркас, а до комплекту обладнання входять вісім подушок безпеки.

Детальніше − у офіційних дилерів Lexus в Україні.

* Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися. Більш детальна інформація про робочий об’єм двигуна наведена у розділі «Технічні характеристики» та наявна у офіційних дилерів Lexus.
** Дані отримано в ідеальних умовах без урахування індивідуальної манери керування автомобілем, якості дорожнього покриття та інших умов (дорожніх, погодних тощо). Показники можуть суттєво відрізнятися від зазначених та визначаються лише експериментальним шляхом.
*** Назви комплектацій вказані суто умовно та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших матеріалах чи документах.

Теги:
    Завантаження...