<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Новий недорогий пікап ЛАЗ вперше показали в мережі

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Sep 21 04:18 PM
194765

Компактний пікап ЛАЗ у вигляді незалежного проекту показали на рендерах. Такий автомобіль прекрасно вписується в перспективну стратегію виробництва легкового транспорту, який міг би відродити Львівський автобусний завод, давно оголошений банкрутом.

Для того, щоб автомобіль привернув увагу, було запропоновано відродити культову назву — ЛАЗ-695. А ось у сенсі зовнішності варто звернутися до сучасних тенденцій і наділити модель особливими рисами, які змогли б зробити її впізнаваною. Дизайнери видання Naavtotrasse запропонували свій варіант, показавши його на реалістичних зображеннях.

Пікап ЛАЗ вийшов компактним, з обтічним кузовом і невеликим вантажним відсіком. Передні стійки сильно завалені назад, що надає машині спортивного вигляду. Модель отримала фари з ефектною графікою, об’єднані між собою світлодіодними стрічками. Також можна відзначити вузьку радіаторну решітку, округлений капот, бампер із широким повітрозабірником.

Как выглядит новый украинский внедорожник и почему он не отправится в продажу
Читайте также 31 Авг 2021, 19:02
Как выглядит новый украинский внедорожник и почему он не отправится в продажу

На кормі видно великі ліхтарі і доволі оригінальної форми бампер. Завершують образ темний пластиковий обвіс і 18-дюймові колісні диски. Цей автомобіль міг би стати конкурентом на українському ринку бюджетним кросоверам на кшталт Renault Duster, які нерідко працюють на фермах. Однак навряд чи пікап ЛАЗ-965 піде в серію, оскільки автозавод наразі не працює, а його виробничі лінії почали демонтувати.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...