Новий Nissan Pathfinder 2021 виїхав на дороги

Новини
Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Aug 3 10:07 AM
337

Прототип наступного, п’ятого Nissan Pathfinder помічений фотошпигунами під час дорожніх тестів. Кузов нового кросовера Ніссан повністю закритий камуфляжною плівкою, що заважає розглянути деталі екстер’єру. Так чи інакше, повернення до класичної рамної конструкції чекати не варто.

Однак зовні дизайнери намагалися надати Pathfinder 2021 брутальності. Ймовірно, новинці дістанеться роздільна головна оптика як у нового Nissan X-Trail 2021, хоча судити про це рано. Товстий шар камуфляжної плівки не дає розглянути оформлення корми. З упевненістю можна сказати, що місце для номерного знака перенесено з п’ятої двері на бампер.

Також фотошпигунам вдалося заглянути в салон нового Pathfinder, але розробники зробили все, щоб «захистити» своє дітище від сторонніх очей. Практично весь салон закритий спеціальними чохлами. Видно залишився тільки доволі великий екран мультимедійної системи. Ймовірно, це дев’ятидюймовий сенсорний дисплей, такий же, як і у кросовера X-Trail.

Щодо моторної гами, найімовірніше, до неї увійде турбочетвірка і безнаддувний 3.5-літровий V6, а замість скромного гібрида очікується повноцінна підзаряджувана версія. За чутками, варіатор замінять дев’ятиступінчастою автоматичною коробкою передач.

Прем’єра Nissan Pathfinder нового покоління відбудеться зовсім скоро. На ринку кросовер з’явиться тільки через рік.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...