Новий Volkswagen Passat стане електрокаром

Новини
Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Aug 25 11:02 AM
1

Керівництво Volkswagen дало “зелене світло” Passat наступної генерації. Обговорення долі седана і універсала тривало більше року. Своїм подальшим існуванням модель зобов’язана керівнику Volkswagen Group Герберту Дісу, повідомив Autocar.

За інформацією видання, саме він наполіг на випуску нового VW Passat, пояснивши своє рішення зростаючою популярністю VW Arteon з аналогічними розмірами. Також глава групи зазначив, що відмова від Passat здається нелогічною на тлі виходу на ринок в 2023 році серійної версії електричного концепту ID Vizzion в кузові седан і універсал.

Відомо, що візок і силові агрегати «дев’ятий» Passat розділить зі Skoda Superb. Виробництво седана і універсала наступного покоління налагодять на новому заводі Шкода, на одній лінії з тим же Superb. Завод Volkswagen у німецькому Емдені, де Пасат складали упродовж 36 років, переобладнають під випуск електромобіля ID.4.

Ще одне вагоме рішення виробника — відмова від двох різних версій моделі. Зазначимо, що зараз в основі європейської версії лежить платформа MQB, призначена для передньо- і повнопривідних моделей. Passat для Китаю і США складають на старому «візку» PQ46, що з’явився в 2005 році, в шостому поколінні моделі. Із виходом B9 оновлена платформа MQB буде єдиною для всіх ринків. Плюс — не тільки в можливості електрифікації бензинових і дизельних двигунів, а й у використанні повністю електричної трансмісії. Це чекає і новий Фольксваген Пасат.

Volkswagen готовится к выпуску нового Multivan и ID. BUZZ
Читайте также 21 Авг 2020, 21:00
Volkswagen готовится к выпуску нового Multivan и ID. BUZZ

Щодо зовнішності майбутньої новинки, то про неї поки що нічого достовірно невідомо. За чутками, виробник вже визначився з дизайном моделі. Вона отримає “більш консервативну зовнішність, ніж та, яку має Arteon”.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...