<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Обираємо побутову міні-мийку високого тиску

Autocentre null
Autocentre
Aug 3 02:45 PM

Сфера застосування побутової міні-мийки не обмежується обслуговуванням авто. Компактний мийний апарат може впоратися з очищенням різних типів поверхонь. З його допомогою можна відмити фасад, привести в лад паркан, видалити сміття з садових доріжок або очистити металеве барбекю.

moyka-4

Міні-мийка з легкістю замінить мітлу. Її можна застосовувати не тільки для миття дворового асфальту і плитки, а й для змітання листя та іншого сміття.

Як зазначають консультанти інтернет-магазину «Фокстрот», портативний апарат високого тиску відмиває автомобіль так само якісно, як і стаціонарна автомийка. Різниця полягає лише в тривалості процедури очищення. Функціональна міні-мийка «Бош» або «Грюнхельм» справляється зі своїм завданням не так швидко, оскільки має меншу продуктивність і нижчий робочий тиск.

moyka-3

На відміну від всіх механічних способів очищення, міні-мийка високого тиску дає змогу вивести бруд навіть із глибоких щілин.

Як працює портативна автомийка

Міні-мийка забирає воду з водопроводу, водойми або ємності. Тиск води створює насос продуктивністю від 330 до 650 л/год, який живиться від електричного двигуна. Вода проходить через шланг і виходить з сопла у вигляді потужного вузьконаправленого струменя, що ефективно усуває забруднення.

Максимальна тривалість безперервного циклу роботи — важлива характеристика, яка багато в чому залежить від матеріалу помпи. Моделі з пластиковими помпами працюють не зупиняючись протягом 15-20 хвилин. Апарати з металевими помпами функціонують  у безперервному режимі набагато довше.

Moyka-2

Портативна мийка – найкращий спосіб ефективного і швидкого чисщення садових меблів

Параметри вибору міні-мийки

Під час вибору портативної міні-мийки слід приділити увагу основним технічним характеристикам, комплектації та функціональним можливостям.

  1. В характеристиках зазначається максимальний тиск і продуктивність насоса. Будь-яка міні-мийка Karcher, Makita, Grunhelm або Bosch має необхідні параметри для якісного виконання очищення авто. Доступний діапазон тиску — 90-199 бар/мПа, для продуктивності — 330-650 л/год.
  2. Бюджетні пристрої комплектуються базовим набором насадок. Моделі преміум-сегменту доповнюються корисними пристосуваннями — щітками, струминними трубками, грязьовими фрезами, розпилювачами піни.
  3. Вартість міні-мийки залежить від функціональних можливостей. Апарати середнього і верхнього цінових сегментів оснащуються системою Total Stop, що відключає насос через певний часовий проміжок. Преміальні моделі дають змогу застосовувати автохімію, яка додається в спеціальну ємність для миючого засобу або піноутворювач. Деякі апарати, оснащені металевими помпами, можуть працювати з водою, яка має температуру 60-80°C.

Завантаження...