Офіційні фото й характеристики нового VW Passat 2020

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Jan 14 10:25 AM
208

Зовсім скоро у рамках Міжнародного автошоу в Детройті новий VW Passat 2020 модельного року з’явиться в усій красі. Проте у нас уже є фото Фольксваген Пасат і технічні характеристики. На перший погляд, цей автомобіль дуже нагадує седан для китайського ринку. Проте тут багато відмінностей. Спереду ми бачимо інакшу графіку головної оптики і новий бампер. Щоправда, це можна пояснити стилістичним пакетом VW R-Line, до якого входить агресивніший обвіс і колісні диски спортивного дизайну.

vw passat

vw passat

Ззаду ми також спостерігаємо переглянуту порівняно з китайським Пасатом світлотехніку і більш рельєфні крила з акуратними виштамповками. Зверніть увагу на маленький спойлер, який, мабуть, також є частиною “спортивного” пакета.

vw passat

Всередині – абсолютно інший салон з унікальною передньою панеллю. Увагу привертають дефлектори кліматичної установки, які вишикувалися в єдиний блок, – дуже актуальне рішення для багатьох сучасних моделей VW Group.

Новий Фольксваген Пасат створений на колишній платформі. Це пов’язано з дотриманням демократичної цінової політики і з економією на розробці, адже в 2018 році в США було продано дещо більше 41 тис. VW Passat – доволі скромний результат. Новий седан оснастять 2-літровим чотирициліндровим двигуном на 174 к.с. (280 Нм) і АКПП на 6 ступенів у складі передньопривідної трансмісії. Але мотор від попередника – 280-сильний V6 об’ємом 3,6 л – новинці не дістанеться. Ми ж з вами все ще чекаємо на оновлення поточного покоління європейської версії VW Passat. Цікаво, як на цей автомобіль зплине дизайн нового седана для Америки.

Не Пассатом единым: самые неизвестные седаны Volkswagen
Читайте также 16 Ноя 2018, 17:45
Не Пассатом единым: самые неизвестные седаны Volkswagen
Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...