<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

PEUGEOT e-EXPERT: «електро»-профі на дорозі

Autocentre null
Autocentre
Nov 8, 2019 11:55 AM

Електричний фургон PEUGEOT e-EXPERT є ще одним досягненням компанії PEUGEOT на шляху до максимальної електрифікації своїх моделей. Стратегічна мета – до 2021 року мати на 100% електрифікований модельний ряд легких комерційних автомобілів LCV.

Нова версія PEUGEOT e-EXPERT також стане ще одним підтвердженням лідерства компанії PEUGEOT в сегменті LCV.

Два варіанти по запасу ходу (200 км і 300 км відповідно вимірювального циклу WLTP) і можливість створення нестандартних спеціалізованих версій дають вам повну свободу дій – можна зібрати ідеальний безкомпромісний електромобіля «під себе».

З огляду на те, що щоденний пробіг більшості майстрів-професіоналів становить менше 300 км в день, можна припустити, що логічним та раціональним буде вибір на користь електричної версії PEUGEOT EXPERT.

Даний факт підтверджують й актуальні європейські тенденції: доступ до центру міста все частіше обмежений для звичайних автомобілів і вільний тільки для електромобілів. У деяких містах тепер дозволено використовувати тільки 100% електромобілі.

Фургон PEUGEOT EXPERT, вже оновлений до еко-норм Euro 6D, тепер стає ще більш технологічним – з дебютом повністю електричної версії PEUGEOT e-EXPERT!

Клієнти можуть вибрати варіант тягового акумулятора і запасу ходу, які найкраще відповідають їх запитам та очікуванням:

– АКБ 50 кВтг і запас ходу 200 км (згідно вимірювального циклу WLTP),

– АКБ 75 кВтг і запас ходу 300 км (згідно вимірювального циклу WLTP).

Залишаючись вірним фірмової концепції бренду PEUGEOT «POWER OF CHOICE» («Міць вибору»), електричний фургон PEUGEOT e-EXPERT зберіг ідентичні ДВС-версіям мускулистий дизайн та вантажопідйомність.

Новий PEUGEOT e-EXPERT буде запущений в серійне виробництво вже в другій половині 2020 року і стане ще одним підтвердженням беззаперечного успіху нового, випущеного в 2016 році, покоління PEUGEOT EXPERT. Продажі вже сягнули понад 170 тис. одиниць! Новий електричний фургон дозволить бренду зміцнити лідерство на ринку легких комерційних автомобілів LCV в Європі, а також додати ще одну електрифіковану модель в лінійку PEUGEOT – поряд з уже відомими моделями Partner Electric, Boxer Electric, e-208, e-2008, 3008 HYBRID і HYBRID4 , 508 HYBRID і 508SW HYBRID.

Питання стосовно надходження автомобілі на український ринок в роботі у офіційного представництва Групи PSA в Україні і буде залежати від рівня зацікавленості та кількості запитів, що надійдуть у офіційні дилерські центри PEUGEOT від потенційних покупців.

Детальна інформація про Peugeot – на сайті www.peugeot.ua.

Теги:
Завантаження...