Peugeot готує електричного конкурента VW ID.3

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Apr 1 03:16 PM
8014

Європейська лінійка Peugeot за останні кілька років суттєво оновилася і стала неймовірно стильною і харизматичною. Однією з найвишуканіших моделей бренду є новий Пежо 308. Французький виробник вирішив доповнити сімейство моделі повністю електричною модифікацією.

Новий Peugeot 308 Electric у 2023 році. У компанії модель позиціонують як основного суперника Volkswagen ID.3. Щоправда, виробник не розкрив жодних технічних характеристик. Невідомо навіть, яка архітектура ляже в основу електромобіля. Утім, є два варіанти. Один із них — це платформа СМР, використовувана в новому Citroen C4, яка дає змогу використовувати повністю електричні силові агрегати. Але в Peugeot мають намір створити модель преміум-сегменту.

Другий варіант, який здається більш реальним, це нова архітектура e-VMP, яка являтиме собою вдосконалену версію EMP2. Остання лежить в основі паливного 308. Щодо майбутньої архітектури, то вона дебютує на наступному поколінні 3008, прем’єра якого також запланована на 2023 рік.

Новый кроссовер Peugeot – что известно о машине на данный момент
Читайте также 04 Мар 2021, 12:30
Новый кроссовер Peugeot – что известно о машине на данный момент

До слова, в компанії відзначили, що очікувати появи високопродуктивних версій Peugeot 308 GTI і 308 Sport Engineered не варто, оскільки попит на такі моделі в останні роки впевнено йде до нуля.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...